Гальчевський Василь Володимирович

Гальчевський Василь, народився 12 лютого 1942 року в с.Іскрня Літинського району Вінницької області. Після навчання у Дашківецькій школі поступив у Немирівське педагогічне училище, де у 1964 році здобув професію вчителя початкових класів. Згодом закінчив історичний факультет Київського державного університету ім.Т.Шевченка. Працював учителем історії та суспільствознавства, директором Жданівської школи. Із 1980 по 1996 рік – завідувачем Хмільницького міського  відділу освіти, методистом, інспектором Хмільницького районного відділу освіти.

Пише поезію, любить живопис, захоплюється художньою фотографією, займається широкою навчально-виховною роботою в школах району. У 2007 році колекція його світлин «Веду з природою розмову» експонувалась в Польщі, Вінниці, Хмільнику.

Нагороджений знаком «Відмінник народної освіти УРСР», медаллю «Будівничий України».

"Тарас Шевченко."Насіння. 2009.

"Катерина." Насіння. 2011.

"Весна."Бісер.

"Лелеки." Насіння.2011.

"Святковий куточок." Різьба. Липа. 1994.

"Пояс зодіака." Різьба. Липа.1993.

"Надвечір"я." Бісер. 2010.

" Іриси." Бісер.2011.