Громада Таїсія Іванівна

Моя земля багата майстрами, рукодільницями, які присвячують своє життя улюбленій справі й тим самим прославляють рідну землю.
19 лютого 1952 року благословенна Богом Хмільницька земля подарувала прекрасну, талановиту жінку – Громаду Таїсію Іванівну, яка народилася в селі Вербівка, Хмільницького району, Вінницької області. Середню та музичну освіту здобула в місті Хмільнику.

Освіта вища, за фахом ­– технолог-мікробіолог. Працювала на Ладижинському заводі ферментних препаратів.

Вишивальниця пише вірші, які згодом друкуються в періодиці. Здавалося б просте захоплення переросло в покликання серця, душі, пробудило щиру любов до української народної пісні та справжнього поетичного слова. Друкується в періодиці та поетичних альманахах. Є автором віршованих збірок «Квіти Водолія», «Громовиця» та ін.

Таїсія Іванівна одна з перших засновників народного аматорського хорового колективу української пісні «Зорецвіт», перша староста хору.

Роботи майстрині неодноразово представляли Хмільницький край на обласних заходах та були представлені на різноманітних святкових районних урочистостях.

30 січня 2013 року приймала участь в міськрайонному святі: «Добро – через творчість родини». На якому майстриня ділилася досвідом, розповідала про мистецтво вишивки, його охоронну магію.

Ексклюзивне вбрання у етно стилі від майстрині можна придбати на різноманітних виставках, а також замовити індивідуальний виріб. У такому випадку вишиванка виявиться справжнім ексклюзивом.

«Нині українські вишиванки користуються надзвичайною популярністю. Буває так, що не встигнеш закінчити одну роботу, а тут вже стоїть замовлення на іншу», - розповідає майстриня.

Постійно працює над удосконаленням своєї майстерності. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед жителів міста Хмільника та рідного села Вербівка.

Завдяки роботам Таїсії Іванівни ми не втрачаємо зв'язок з минувшиною.