Громов Михайло Якович

Громов Михайло Якович, народився 21 лютого 1946 року в м.Хмільник. Навчався у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва на відділі художнього текстилю.

Із 1972 року працює на посаді старшого художника експериментальної лабораторії  в Об’єднанні народно-художніх промислів «Артизана» (Республіка Молдова).

У 1996 році повертається в Україну та продовжує свою трудову діяльність на посаді майстра виробничого навчання та викладача спецпредметів в Хмільницькому аграрному центрі професійно-технічної освіти. Займається станковим живописом у жанрі пейзажу, натюрморту та різьби по дереву.

Роботи Михайла Громова здобули всесоюзне визнання. Він нагороджений дипломами I-II виставки досягнень народного господарства Молдавської РСР, знаком лауреата Всесоюзного конкурсу «Известий», срібною і бронзовою медалями ВДНГ СРСР, почесними грамотами управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, подяками Вінницького обласного центру народної творчості, Хмільницької міської ради.

Член Спілки дизайнерів СРСР. Дипломований учасник виставкових заходів на республіканському, державному, обласному та місцевому рівнях. Твори художника знаходяться у музеї етнографії міста Кишинева, музеї живопису в Києві, а також у приватних колекціях жителів України, Молдови, Німеччини, США, Португалії, Італії.

2013 року він видав поетичну збірку «В обіймах вітру», проілюструвавши її власними творами.

"Над Бугом рікою". Олія.45х71.2010.

"Зимовий день". Полотно.Олія.40х40.1995.

"Осінь".Гобелен. Вовна.200х250.1985.